סאונה יבשה- סאונה יבשה המתאימה ל-25 עד 30 איש.

העיקרון של הסאונה, לסוגיה השונים, הוא העלאת חום הגוף. השהייה בסאונה מרפה את שרירי שרירי הגוף ומפחיתה כאבי שרירים ופרקים, בשל העובדה שהסאונה ממריצה את הלב ואת מחזור הדם ומאמצת את הנשימה. היא אינה מומלצת לחולי לב וללוקים במחלות ריאה כגון אסטמה.

עיסוי שוודי קלאסי

הטיפול כולל עיסוי בכל הגוף כולל ידיים, רגליים, צוואר, המרצת מחזור הדם, מתח נפשי ושרירי ולהרגעה כללית עיסוי שבדי הינה שיטת עיסוי המשתמשת בשמנים-לרוב ריחניים להרגעה ולהנאת הלקוח. העיסוי השבדי פותח על ידי פֶּר הנדרקי לינג כשיטה לריפוי באמצעות שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף. כיום, הדגש של העיסוי השבדי הוא על ההיבטים הפסיכולוגיים והרוחניים של הטיפול, רפיון ושחרור שרירים, שיפור מחזור הדם, שחרור כאבי ראש, זירוז חילופי החומרים בגוף ועוד.

משך הטיפול: 50 דקות, מחיר הטיפול: 260 ש"ח

עיסוי אנרגטי

הטיפול כולל עיסוי בכל הגוף, עיסוי בשמן להרגעת השרירים, מתח ולחצים. מתמקד באזורים מסוימים בגוף החשופים יותר לדלקות, פציעות וחבלות. דרך העיסוי הינה חדירה לעומק הרקמה, המבוצעת על ידי אצבעותיו של המעסה ולחיצה תוך כדי סיבוב איטי להדמיית פעילות הריקמה. העיסוי מתבצע על ידי קיבוע והקפת השריר הנדרש ובתנועות לחיצה וחיכוך מגיע עד לשכבות הפנימיות ביותר של השריר. תנועות אילו דרושות על-מנת לאזן את זרימת הדם בשריר ולשמר או להחזיר את השריר לפעילות נורמלית.

משך הטיפול: 50 דקות, מחיר הטיפול: 260 ש"ח

עיסוי בשמן זית

עיסוי עדין בתערובת של שמן זית, שמן זית נחשב למלך השמנים עשיר בויטמינים בתערובות ארומאטיות דגש על עבודת שרירים מאומצת יחד עם שילוב החושים לגרוי ויצירת אווירת שלווה ייחודית. יצירת האווירה כוללת מתודות מהפנג שווי לארגון וסידור סביבת הטיפול, הדלקת נרות ועמעום אורות לתחושת דמדומים, מוזיקה מרגיעה המושמעת בזמן העיסוי, הדלקת קטורות ושימוש בשמן זית מעורבב בשמנים ארומאטיים להענקת תחושת רוגע, חימום החדר וכמובן מגע העיסוי.

משך הטיפול: 50 דקות, מחיר הטיפול: 230 ש"ח

טיפול קרקפת

הטיפול ממריץ את מחזור הדם, מרגיע כאבי ראש, מחזק את הקרקפת ושורשי שיער משמש לשיכוך כאבי ראש וצוואר, להפגת מתחים בפרקי הלסת ולשחרור שרירים מכווצים של הפנים והקרקפת.
תהליך העיסוי העיקרי מתבצע עם או בלי שמנים, אולם כאשר נעשה שימוש ללא שמנים, העיסוי יתבצע בתנועות חיכוך, הרעדה והקשה על ידי קצות האצבעות בלבד, בלחץ משתנה בהתאם לאזורים שונים בפנים ובהתאם לרגישות העור.

משך הטיפול: 30 דקות, מחיר הטיפול: 180 ש"ח

עסוי באבנים חמות

שיטת עיסוי גוף בו נעשה שימוש בשמן חם ובאבני בזלת חמות המונחות על הגוף ויוצרות שינויי טמפרטורה בחלקי
הגוף שונים. שיטת עיסוי זו במקור הינה שיטה אינדיאנית. עיסוי המבוסס על שילוב של 42 חלוקי נחל מחוממים יחד עם מגוון שמנים מרפאים. טכניקת העיסוי מבוססת על תרמוטרפיה: כשגוף האדם נחשף במקביל גם לחום וגם לקור, מתרחשות בו תגובות פיסיולוגיות המעודדות את ריפויו של הגוף ואת שחרורו, המרצת מערכת העצבים, הגברת חילוף החומרים וזירוז ריפוי מערכות שונות בגוף. שיטת טיפול זו מומלצת לטיפול בכאבי גב, בשרירים תפוסים, טראומה גופנית, וגם לטיפול בשעה שקיימת הגבלה כלשהי בתנועות הגוף ובשעת כאבי מחזור הווסת.
השילוב בין השמן לאבנים החמות משרה תחושת ביטחון, שלווה פנימית, התחברות ואיזון בין הגוף, לנפש ולרוח.

משך הטיפול: 50 דקות, מחיר הטיפול: 260 ש"ח

טיפול רגליים

הטיפול כולל מניקור ופדיקור, הורדת עור יבש והמרצת מחזור הדם בגוף ועיסוי לכפות הידיים והרגליים.

משך הטיפול: 50 דקות, מחיר הטיפול: 240 ש"ח

רפלקסולוגיה

שיטת טיפול בכפות הידיים והרגליים תוך הפעלת לחץ פיזי ומתן דגש על נקודות ספציפיות המשקפות את אברי הגוף לטענת העוסקים ברפלקסולוגיה, בעזרת השיטה ניתן לאתר דפוסים שקיימים אצל האדם ברבדיו השונים כגון בגוף, בנפש ובתחום החשיבה. על ידי לחיצות, חימומים והנעות של אזורים מסוימים בכף הרגל, ניתן לטפל במצבים בהם האנרגיה חסומה ואינה זורמת כראוי, וכך לרפא מחלות מסוימות.

חמאם טורקי

בית מרחץ מפנק במבנה מיוחד ואותנטי.
טיפולי החמאם עוזרים להמרצת הדם, ניקוי רעלים מהגוף, ריכוך שרירים וניקיון תאי העור. בנוסף, הם מסייעים לשחרר מלחצים ודאגות ולהעניק רגיעה מוחלטת לגוף ולנפש. הטיפול בחמאם משאיר אתכם עם הרגשה נעימה.

TOP